I N T E R T E C

Please Wait For Loading

Juurdepääsukontroll külalislahkuse jaoks

Muutke oma külalislahkuse kogemus Salto Systemsi tipptasemel lahendusega! Meie elektrilukud ja SVN (Salto Virtual Network) tehnoloogia tagavad teie külalistele turvalise ja tõhusa juurdepääsukontrolli. Tõstke oma külalislahkuse standardeid Salto Systemsiga – kus innovatsioon kohtub meelerahuga.

SALTO Systemsist on saanud hotellindustööstuse juurdepääsukontrolli ülemaailmne liider. Arendades ja juurutades kõige arenenumaid tehnoloogiaid, mida tööstus eales teada on saanud, on SALTO pakkunud kinnisvaraomanikele ja haldajatele üle maailma uusi viise külaliste ohutuse tagamiseks, personali haldamiseks ja varade kaitsmiseks.

Kergesti ligipääsetavate digitaalsete mobiilivõtmete ja nutikate tubade kombineerimine ühtsete kinnisvarahaldussüsteemidega, mis kaitsevad üksikisikuid ja varasid, on ainulaadne väljakutse igale hotellindusettevõttele – luksushotellidest keskklassi hotellideni, sõltumatutest hotellidest suurte ketthotellideni, kruiisilaevadest hotellideni. konverentside ja konverentside jaoks.

SALTO on hotellindustööstuse jaoks välja töötanud täiustatud ja esteetiliselt meeldivad elektroonilised juurdepääsukontrollilahendused, mis seavad tööstuses uue standardi – alates kodu korraldamisest kuni külalistetubade haldamiseni – ühes hõlpsasti kasutatavas süsteemis igat tüüpi hotellidele ja hotellidele. suurused.